+90 312 395 8301

info@caglayankompresor.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Kompresör Periyodik Bakımı

Kompresör Periyodik Bakımı

Enerji tasarrufunda büyük bir önemi olan kompresörler, her teknik cihaz gibi düzenli bir bakıma gereksinim duyar Profesyonel anlamda periyodik bakım desteği alınmadığı zaman bir süre sonra kompresörler verimini kaybederek, arıza ve sorun göstermeye başlar. Bu durumda işiniz olumsuz anlamda etkileneceği gibi, problemin çözülmesi için gerekli meblağ da yükselir.

Bunu önlemek adına Çağlayan Kompresör, 2015 yılından beri Kompresör Periyodik Bakım hizmetleri verir. Şirketlerde ve iş yerlerinde yoğun bir iş hayatı, gerekli periyodik bakım günlerinin kaçırılmasına neden olabilir. Bu durumda hem iş, hem de can tehlikesi meydana gelir.  Bu nedenle firmamız, işletmenizin kompresör periyodik bakım günlerini dikkatli bir şekilde izler.

Kompresör periyodik bakım gününüz geldiğinde Çağlayan Kompresör sizi arayarak, durum hakkında bilgilendirir. Sonrasında sizinle bir gün konuşur ve ekiplerimiz anlaşılan saatte işletmenizde hazır bulunur. Sonrasında ise disiplinli ve dikkatli bir şekilde gerekli işlemlere başlanır.

Bu esnada ürüne zarar vermeksizin gereken bakım sağlanır. Bu esnada detaylı şekilde inceleme yapılara; herhangi bir sorunun olup olmadığına ve onarım ya da parça değişimi gibi işlemlerin gereklilik durumuna da bakılmaktadır.

Kompresör Periyodik Bakımı Fiyatları

Kompresör periyodik bakımı fiyatları, sektör içerisinde farklı sayılarla görünmektedir. Bunların içerisinden Çağlayan Kompresör, ekonomik fiyatlar ve uygun ödeme seçenekleriyle size yardımcı olur. Kompresör periyodik bakım her markaya sunulmakta olup, bizimle iletişime geçerek ayrıntılı bilgi ve yardım alabilirsiniz.

Bizi Arayın +90 312 395 8301

Bizi Arayın +90 312 395 8301

ÖZPETEK SANAYİİ SITESI 1398. SOKAK NO:25 YENİMAHALLE ANKARA
+90 312 395 8301
+90312 395 8302
info@caglayankompresor.com

Tüm Haklar Çağlayan Kompresör Tarafına Aittir.

Ürünlerimiz ve ürün görsellerimiz markamız belirtilmeden paylaşılması kesinlikle yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ