+90 312 395 8301

info@caglayankompresor.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

Hizmetlerimiz
Anasayfa Hizmetlerimiz Müşteri Hizmetleri

Müşteri Hizmetleri

Kuruluş amacı sizlere en iyi teknik servis, kurulum ve montaj olan Çağlayan Kompresör, Türkiye içerisinde her noktaya kaliteli hizmetlerini götürür. Dünya standartları kalitesinde malzemeler, engin bir teknik bilgi ve deneyimli ekiplerce verilen müşteri hizmetleri, sadece aldığınız hizmetin sağlanması esnasında geçerli değildir.

Firmamız bünyesinde müşteri hizmetleri; bizimle iletişime geçtiğiniz andan itibaren devreye girer. Ayrıca gerekli işlemlerin yapılmasında sonra da teknik servis ve periyodik bakım zamanlarında da en iyi sonucu alabilmenizi sağlar.

Çağlayan Kompresör arzuya göre kurulum ve montajdan başlayarak, periyodik desteklere kadar geniş bir servis sağlar. Sizlere sağladığımız ürünlere firmamız güven duymakta olup; 5 yıl garantili şekilde teslim eder. Ayrıca müşteri memnuniyeti sağlamak amacıyla bize yaptırdığınız ilk periyodik bakım, bizim tarafımızdan karşılanmaktadır.

Bu sayede firmamızla beraber; kompresör kurulum, montaj, teknik servis ve periyodik bakım ihtiyaçlarınıza anında yanıt bulabilir, böylece yüzde 33’e kesin enerji tasarrufuyla kazancınızı arttırabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri İletişim

Çağlayan Kompresör, sağladığı müşteri hizmetlerini sizlere alanda en düşük fiyatlar ve kaliteli ekipmanlarıyla beraber verir.

Siz de bunlardan yararlanmak istiyorsanız, firmamız sizlere bir telefon kadar yakındır. Ekibimiz telefonlara 7 gün 24 saat açık olup, sizlere merak ettiğiniz herhangi bir konuda bilgi ve hizmet vermekten memnuniyet duyar.

Tüm hizmetlerimiz sizlere sunulurken uygun fiyatlar ve ödeme seçeknekleriyle beraber gelir. Aldığınız servisin türüne ve serviste yapılanlara göre ücretler değişiklik gösterebilir.

Bizi Arayın +90 312 395 8301

Bizi Arayın +90 312 395 8301

ÖZPETEK SANAYİİ SITESI 1398. SOKAK NO:25 YENİMAHALLE ANKARA
+90 312 395 8301
+90312 395 8302
info@caglayankompresor.com

Tüm Haklar Çağlayan Kompresör Tarafına Aittir.

Ürünlerimiz ve ürün görsellerimiz markamız belirtilmeden paylaşılması kesinlikle yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ