+90 312 395 8301

info@caglayankompresor.com

ÇALIŞMA SAATLERİ   09:00 - 18:00

KURUMSAL
Anasayfa Hakkımızda

TARİHÇE

Hakkımızda

2015 yılında kurulan Çağlayan Kompresör, genç, disiplinli ve dinamik ekipleriyle kompresör kurulum, montaj ve teknik servis hizmetleri verir. Sektör içerisinde dinamik bir yapıyla Türkiye’nin her yanına hizmetlerini sunan firmamız, kurumsal bir yapıyla en iyi hizmete, uygun fiyatlarla kavuşmanızı sağlar.

Yerli ve yabancı pek çok markaya hizmet vermekte olan firmamız, araç-gereçlerinizi her zaman çalışır tutmak için her dakika irtibata açıktır.Eğer iş yerinizde %33 net enerji tasarrufu sağlamak istiyorsanız, telefon numamız üzerinden bizimle iletişim kurmanız yeterlidir.

Müşteri Memnuniyeti Odaklı Hizmet

Çağlayan Kompresör hizmetlerinin odağına müşteriyi alarak, memnuniyet verici bir proje hazırlar. Ekiplerimiz hizmet öncesinde, esnasında ve sonrasında size 7/24 destek sunar.

Sunduğumuz hizmetimiz 5 yıl garanti süresi bulundurup, kalite bakımından uzun yıllar, herhangi bir sorun olmaksızın, yıllar boyunca kullanıma olanak tanır.  Teknik serviste ise yaptırdığınız ilk periyodik bakım, firmamız tarafından karşılanır.

Tecrübeli ekipleri, kurumsal deneyimi ve sektör üzerindeki bilgisiyle, Çağlayan Kompresör işinizden en iyi sonucu almanıza yardımcı olur.

Periyodik Bakımlar

Firmamız, sizlerin periyodik bakım dönemlerini gün gün takip ederek, zamanı geldiğinde sizi bilgilendirir. Böylece kompresör bakım işlemleri için geç kalma korkusu yaşamadan haberdar olabilir ve gerekli teknik servisi anında alabilirsiniz.

Çağlayan Kompresor her markaya aynı kalitede teknik servis hizmetini sunar. Böylece marka problemi çekmeksizin firmamızla iletişim kurabilir, alanda profesyonel teknisyenlerden en iyi sonucu alabilirsiniz.

vision

MİSYONUMUZ

Türkiye’nin dört bir yanına destek veren Çağlayan Kompresör, sizlere araç-gereçlerinizde enerji tasarrufu sağlayarak, daha iyi verim almanızı; dünya kalite standartları çerçevesinde teknik servis hizmetleriyle teklif eder. Bu çizgiyi korumayı ve aynı zamanda son teknolojik gelişmelerle iletmeyi görev olarak kabul eden firmamız, sizlere 7 gün 24 saat iletişim fırsatı sunar.

vision

VİZYONUMUZ

Çağlayan Kompresör, vizyon olarak kendini sürekli geliştirmeyi ve her zaman en iyi sonucu sunmayı kabul eder. Dinamik bir yapı üzerine kurulan firmamız, sahip olduğu genç ve disiplinli ekiplerle sizlere en iyi çözüm önerilerini sağlar. Türkiye içerisinde aktif olarak hizmet veren firmamız, bu ağı genişletmeyi kendisine olarak hedef kabul eder.

DEVAMI

Bizi Arayın +90 312 395 8301

Bizi Arayın +90 312 395 8301

ÖZPETEK SANAYİİ SITESI 1398. SOKAK NO:25 YENİMAHALLE ANKARA
+90 312 395 8301
+90312 395 8302
info@caglayankompresor.com

Tüm Haklar Çağlayan Kompresör Tarafına Aittir.

Ürünlerimiz ve ürün görsellerimiz markamız belirtilmeden paylaşılması kesinlikle yasaktır.

E-BÜLTEN ABONELİĞİ